Sepetim 0
Reçetesiz Sialis jenerik

Reçetesiz Sialis jenerik

Eğer Jenerik Sialis sipariş ederseniz, kesinlikle kaliteden kazanırsınız Orijinal ürünler gibi, jenerik alternatifler de içeriğinde etkin bir bileşene sahiptir, sadece adı farklıdır. Sialis Jenerik ile bir hap ile güçlü bir ereksiyon elde edeceksiniz. Jenerik Sialis ile istikrarlı ereksiyon, cinsel güç ve parlak duygusal seks mümkündür.

Etkin bileşen Tadalafil, uzun süreli bir cinsel etkinliği arttırma için en güvenilir bileşendir. Yüksek konsantrasyonda Tadalafil sayesinde Jenerik Sialis, cinsel etkinlik için popüler ilaçlar arasındadır.

Etkin madde: Tadalafil

 • Teslimat 4-9 gün
 • Ödeme yöntemleri
2012.02TL üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat

Sialis Jenerik

Açıklamalar

Sialis Jenerik: tıbbi bilgiler

Jenerik Sialis, 40mg, 20mg, 10mg ve 5mg konsantrasyonlu tabletler şeklinde mevcuttur. Daha düşük bir doza ihtiyacınız varsa, hapı basitçe bölebilirsiniz. Tadalafil sayesinde uzun bir seksin keyfini çıkarmak için, 36 saate kadar etkili ereksiyon elde edeceksiniz. Ereksiyona ihtiyacınız olan zamandan 30 dakika önce organizmanız için yeterli olan dozu alın.

Sialis Jenerik etkisi

Sialis Jenerik, orijinal ürünün etkisine benzer bir etki sağlar. PDE-5 enzimi ile güçlü ereksiyon elde etmek kolaydır İlacın yüksek etkinliği nedeniyle daha çok ereksiyonlar gerçekleşir. Birkaç orgazmdan sonra bile ereksiyon aynı kalacaktır. Tadalafil uzun süre çalışır ve 3 güne kadar ereksiyon imkanı sağlar.

Kontrendikasyonlar ve Yan Etkiler

Sialis Jenerik, orijinal bir ürünün sahib olduği aynı kontrendikasyonlara sahiptir. Olumsuz tepkilerden kaçınmak için Sialisi aşağıdaki durumlarda almamalısınız:

 • Cinsel etkinlik için başka bir hap alıyorsanız;
 • Tadalafil veya Sialis Jenerikin diğer bileşenlerine karşı kontrendike olan ilaçları alıyorsanız;
 • Kardiyovasküler veya böbrek hastalıklarından acı çekenler;
 • Kan basıncınız düşükse;
 • 18 yaşından küçükseniz.

Olası yan etkilerin listesi hassasiyetinize bağlıdır. Her hap alımından sonra semptomlar ortaya çıkmayabilir. Listede baş dönmesi, baş ağrısı, bel ağrısı, sindirim bozukluğu vb. Var

Diğer ilaçlarlarla etkileşimler

Jenerik Sialis, nitratlar ve N.O. bağışçılar içeren ilaçlarla etkileşime girer. Bu yüzden Sialisi bu tür ilaçlarla aynı anda almamalısınız. Sağlıkla ilgili dramatik sorunlardan kaçınmak için Sialisi almadan önce doktorunuza danışın.

Çok sayıda incelemede, birçok erkeğin Sialisi cinsel etkinlik için ek bir ilaç olarak uzun süre aldığını okuyabilirsiniz. Belki bazı durumlarda bu tür kombinasyonlar işe yarayabilir ve hatta olumlu bir etkiye sahip olabilir, ancak bu tür kombinasyonlardan kaçınılması öneriliyor. Cinsel etkinliği artırmak ve yan etki riskini artırmak için farklı hapları birleştirmeden önce, sağlığınıza zarar vermeyeceğinizden emin olmak için doktorunuza danışın.

Jenerik Sialis Referansları

 • P
  Polat
  Doğrulanmış yorum

  Ne yazık ki 32 yaşında sertleşme sorunları yaşamaya başladım. Son 3 yıldır Sialis 20mg alıyorum ve zamanın %80'inde bana kaya gibi sert ereksiyonlar sağladı. Benim için seks hayat kurtarıcı oldu.

 • F
  Faruk
  Doğrulanmış yorum

  Harika ürün, uzun süre güçlü kalabilirim, Sialise ve doktoruma teşekkür ederim.

 • T
  Tamer
  Doğrulanmış yorum

  Çalışıyorlar ve hızlı çalıştı.

 • O
  Oğuz
  Doğrulanmış yorum

  Ben sadece, ürününüzün gerçekten işe yaradığını söylemek için bir e-posta göndermek istedim. Çalışmaya başlaması için aldığım andan itibaren yaklaşık üç saat sürdü. Son zamanlarda beni "aşağıda" etkilemeye başladığı için gerçekten stresliyim. "Bunu sürdürmekte" zorlandım ama ürününüz bunu değiştirdi! Çok teşekkür ederim!!

 • B
  Bahtiyar
  Doğrulanmış yorum

  Fiyatına göre çok iyi bir ürün olduğunu düşündüm! Aldıktan kısa bir süre sonra gerçekten iyi çalıştı ve birkaç gün sisteminizde kalıyor.

 • R
  Reşit
  Doğrulanmış yorum

  Belirtildiği gibi iyi çalışıyor, gelecekte daha fazla satın alacam.

 • A
  Ali
  Doğrulanmış yorum

  Yutması kolay ve uzun sürüyor

 • Ö
  Ömer
  Doğrulanmış yorum

  Aynı gün çalışıyor, ancak başlamadan önce birkaç kez verin. Hatta, Partnerimle bir seanstan sonra bile çok uzun sürdü ve işe giderken pantolonumu değiştirmek zorunda kaldım. İşten döndük ve kaldığımız yerden sorunsuz bir şekilde devam ettik. yall....lütfen su için.

 • Y
  Yalçın
  Doğrulanmış yorum

  Bu harika çalışıyor! Erkeğim beni mutlu ediyor!

 • Ş
  Şakir
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürünün anahtarı, hemen olmadığını bilmektir. İhtiyaç duymadan 12-24 saat önce alıyorum ve sonuçları seviyorum. Daha dolgun olan daha hızlı bir ereksiyon elde ettiğimi görüyorum. Bu ürünü, gerçek bir ED RX ile aynı şekilde çalışmadığını belirterek tavsiye ederim. Amaçlananların ötesinde herhangi bir yan etki yaşamadım.

 • S
  Süleyman
  Doğrulanmış yorum

  Hapı sabah 9 gibi aldım, bol su içmenin önemli olduğunu söylemeliyim. Saat 2 civarında çalıştığını fark ettim. Güzel ve uzun bir seans geçirdiğimiz için karım sıkılık konusunda bana iltifat etti. Hiçbir yan etkisi olmadı ve sabah tekrar seansa gittim. Ürünü kullanmaya devam edeceğim ve bir kez daha su payımı içeceğim.

 • M
  Mahmut
  Doğrulanmış yorum

  Bu harika çalışıyor, ilk kez deniyor ve tam olarak umduğum şeyi yapıyor, kesinlikle tavsiye ediyorum!

 • E
  Ekrem
  Doğrulanmış yorum

  Merhaba, sonuçlardan son derece memnunum. Baş ağrısı veya başka herhangi bir ikincil etki yaşamadım. 1 gece çalıştı ve diğer 2 güne doğru iyileşme hissedebildim. Kız arkadaşım memnundu ve kendimi hiç olmadığı kadar iyi ve mutlu hissediyorum.

 • E
  Erhan
  Doğrulanmış yorum

  Bunun reçete edildiği gibi çalışmasına hoş bir şekilde şaşırdığımı itiraf etmeliyim. Sadece ikinci siparişi verin!

 • B
  Bilal
  Doğrulanmış yorum

  60 yaşında güçlü bir ereksiyon aldım ve bunu sürdürdüm. Cumartesi sabahı saat 4'te alıdım. Salı, karım oraya gittiğinde hala devam edebilirdim. Şüpheliydim,ama bu benim için çalışıyordu.