Sepetim 0
Priligy Jenerik Dapoksetinin Uzun Süreli Etkisi

Priligy Jenerik Dapoksetinin Uzun Süreli Etkisi

Çoğu Viagra ürününün amacı sadece ereksiyonu teşvik etmek değil, aynı zamanda uzun süreli bir etki sağlamaktır. Ve Priligy Jenerik Dapoksetin bu anlamda mükemmel bir üründür. Adından da anlaşılacağı gibi, boşalma anını engelleyen güçlü bir bileşen olan Dapoksetin içerir. Bu özelliği sayesinde cinsel etkileşimi uzatabilirsiniz.

Priligy jenerik bir ürün olmasına rağmen, orijinal ürünle aynı etkin bileşeni içerir. Priligy Dapoksetin, erken boşalmayı önlemek için güvenilir bir üründür.

Bir hap daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olacak ve artık şansa bağımlı olmanıza gerek yok.

Dapoksetin uyumlu bir maddedir ve pek çok kişi bununla ilgili problem yaşamaz. Çok sayıda rapora göre, cinsel dayanıklılık artışı inanılmaz. Priligy Jenerik Dapoksetin, hastaların boşalma üzerinde kontrol sahibi olmalarına yardımcı olur ve her iki partner için de tam memnuniyeti garanti eder.

Etkin madde: Dapoxetine

 • Teslimat 4-9 gün
 • Ödeme yöntemleri
2012.02TL üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat

Priligy Jenerik Dapoksetin

Açıklamalar

Priligy Dapoksetin: Genel Bilgi

Priligy Jenerik içindeki ortalama Dapoksetin konsantrasyonu 60 mg'dır.

İhtiyacınız olan miktarı sipariş edebilirsiniz - 10 ila 190 hap Priligy. Her pakette 2 hap bulunmaktadır.

Priligy Dapoksetin genellikle erken boşalma tedavisinde kullanılır. Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur.

Erken boşalma genellikle cinsel ilişkiden hemen önce veya başladıktan bir dakika veya daha kısa bir süre sonra olur. Yaygın olarak bilinen fiziksel faktörlerin yanı sıra, sorun psikolojik olarak yoğunlaşabilir.

İlacı oda sıcaklığında (15-30 0 C) saklayınız ve çocuklardan uzak tutunuz.

Priligy Jenerik Dapoxetine: Tıbbi Bilgi

Priligy içindeki etkin bileşen Dapoktesindir (60mg).

Cinsel ilişkiden hemen önce bir hap aldıktan sonra 3 saat boyunca mükemmel bir etki mümkündür. Rahatsızlığı önlemek için günde sadece bir hap alın.

Dapoksetin için başka bir isim SSGİ dir (Seçici Serotonin Geri Alım İnhibitörü anlamına gelir). Bu bileşen, karmaşık bir etkileşim olarak orgazma ulaşmak için önemlidir. Başarılı cinsel etkileşim için fiziksel ve psikolojik faktörler eşit derecede önemlidir. Dapoksetin, orgazm gecikmesi için önemli bir ön koşul olan serotonin seviyesini etkiler. Bu şekilde erken boşalma başarılı bir şekilde önlenebilir.

Kontrendikasyonlar ve Yan Etkiler

Belirli ön koşullar altında Priligy bazı komplikasyonlara neden olabilir.

Kalp hastalığınız, karaciğer veya böbrek fonksiyon bozukluklarınız varsa veya Priligy Jenerik Dapoktesin kontrendike olduğu ilaçlar kullanıyorsanız, bu müstahzarı doktor izni olmadan almamalısınız.

Ciddi komplikasyonlar doktorun yardımını gerektirirken, küçük yan etkiler zamanla bağımsız olarak geçebilir. Dapoksetin yan etkilere neden olabilir. Her insanın ilacın etkin bileşeni üzerinde bireysel reaksiyonu vardır. En yaygın yan etkiler şunlardır:

 • Mide bulantısı ve baş dönmesi;
 • Baş ağrısı;
 • Uyku ile ilgili sorunlar;
 • İshal ve karın ağrısı;
 • Yorgunluk hissi.

Bazı nadir durumlarda Priligy Jenerick Dapoksetinin uzun süre kullanılması senkopla sonuçlanabilir. Genel olarak sağlığınız için tehlikeli değildir. Ancak baş dönmesi hissediyorsanız ve bilincini kaybedebileceğinden şüpheleniyorsanız, araba veya makine kullanmak gibi potansiyel olarak tehlikeli durumlardan kaçının.

Priligy Jenerik Dapoksetin Referansları

 • E
  Erdal
  Doğrulanmış yorum

  İlk aldığımda, ertesi gün çalışmaya başladığını söyleyen birçok yorum okudum, bu yüzden denedim. Bil bakalım ne oldu, inanılmaz işe yaradı! İlk seferden sonra neredeyse anında çalışıyor gibi görünüyor. Bunu şiddetle tavsiye ederim ve kesinlikle daha fazla sipariş vereceğim!

 • E
  Erkin
  Doğrulanmış yorum

  Erken ve tam olarak belirtildiği gibi geldi, harika bir fiyat!

 • C
  Caner
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürünü kullanırken hızlı hareket ettiler ve hiçbir yan etkisi olmadı. King kong gibi güçlü hissetmemi sağladı

 • Ö
  Ömer
  Doğrulanmış yorum

  Olması gerektiği gibi çalışır.

 • A
  Akın
  Doğrulanmış yorum

  Kullanımı çok kolay ve hızlı etki eder, etkisi yaklaşık 12-14 saat sürer.

 • B
  Bariş
  Doğrulanmış yorum

  İlk haplar tam da ihtiyacımız olanı sağladı! Birden çok kez bitti!!! Denediğimiz en iyi ürün!

 • U
  Uğur
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürün hakkında ne hissettiğimi 1 kelimeyle söyleyebilirim. Mükemmel

 • U
  Ufuk
  Doğrulanmış yorum

  Bu harika bir ürün, beklediğim gibi çalışıyor ama baş ağrısı yok! Harika bir ruh hali ile kolayca 3 gün. Bu bir Harika. %100 öneriyorum.

 • S
  Sinan
  Doğrulanmış yorum

  Satın alma işleminden memnunum.

 • A
  Ali
  Doğrulanmış yorum

  Ürün zamanında teslim edildi ve ilk günden itibaren harikalar yarattı. Etkili performans artışı için kesinlikle tavsiye ederim.

 • M
  Müjde
  Doğrulanmış yorum

  Keşke fotoğraf koyabilseydim ama bu işi beceremediğimi biliyoruz erkek arkadaşım için aldım bunu. Söyleyeyim, onu çok zorladıve ben sevdim.Bu geceyi tekrar yapmak için sabırsızlanıyorum .Aşk aşk aşk bunu seviyorum!Keyif alın

 • D
  Demir
  Doğrulanmış yorum

  Mükemmel bir ürün. Onu alın ve bir saat içinde etkinleşiyor ve benim için birkaç gün sürer. Muhtemelen her hap arasında 3 gün ve her zaman kullanıma hazır.

 • E
  Efe
  Doğrulanmış yorum

  Harika bir Ürün! Çok su için!

 • O
  Olcay
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürünü yönetmek kolaydır. Ben 1-ci hapı denedim ve 2-ci haptan sonra şüpheyle baktım.Sadece hafif bir uyarıdan sonra ayağa kalktım ve saatlerce gerçekten bu hapı her gün almak zorunda değilsin uzun kalıcı.Kesinlikle tekrar satın alacağız.

 • T
  Tümer
  Doğrulanmış yorum

  Ben beklentilerin ötesindeki etkiye şaşırdım. Her üç günde bir alıyorum ve daha önce hiç yaşamadığım bir zevk alıyorum. Sürekli almak istiyorum.