Sepetim 0

Çevrimiçi Eczane - Şartlar ve Koşullar

Bu formu işlerken lütfen onaylayın:

* 18 yaşın üzerindesiniz.

* Son zamanlarda tıbbi tavsiye ve müdahaleler yapmaya yetkili bir doktor tarafından fiziksel olarak muayene edildiniz ve değerlendirildiniz.

* Bu ilacı başarılı bir şekilde kullandınız ve bu talebi bir doktor gözetiminde ele aldınız ve tıbbi muayeneden sonra, bu ilacı kullanmanın ihtiyaçlarınıza ve tedavinize zarar vermemesi önerildi.

* Bu ilacın sadece kişisel kullanım için reçete edilmesini ve üçüncü taraflara dağıtılmamasını veya satılmamasını ister.

* Bu vesile ile, bu sanal eczane tarafından izin verilen reçete talebinin yerine geçmek yerine, doktorunuz tarafından reçete edilen bu ilacı ister.

* Bu ilacın reçetesini, ihtiyacınız olandan daha fazla miktarda saklamak amacıyla değil, gerekli sarf malzemelerini tedavi etmek için isteyin.

* Tedavi emrinin kullanımıyla ilgili herhangi bir komplikasyon veya endişe ortaya çıkarsa, gerekli herhangi bir tıbbi müdahale için derhal yerel bir doktora başvururum.

* Bu, isteğiniz onaylandığında ve işlendiğinde kullanılacak bir kredi kartı kullanmak için Yasalarca izin verilir.

* Doktorların ofislerinde ve yerel doktorlarının bakımında cevaplayacağınız gibi, tüm soruları kendi güvenliği için doğru bir şekilde cevapladınız ve cevaplayacaksınız.

* reçetesiz satılan ilaçlar da dahil olmak üzere herhangi bir ilacın hem risk hem de fayda sağladığının farkındasınız. Olası sonuçlardan haberdar olmak, şartları kabul ediyorum.

* İsmim için siparişin Pharmacepticals Inc.tarafından sağlanacağını bildiğimi beyan ederim.

* Talep edilen ilacı almak için bölgenizdeki yasalar tarafından izin verilir ve ofisin izninden ve ortaya çıkabilecek ek vergilerden sorumludur.

* 10 güne kadar teslim süresini kabul ettiğinizi beyan eder.

* Elbette, aylık bültenler ve bununla ilgili özel teklifler almak istiyorsunuz.

Müşterilerimize her şeyden önce değer veriyoruz. Gizliliğiniz ve güvenliğiniz bizim için çok önemlidir ve tehlikeye girmeyecektir. Şirketimiz ve bu site bilgilerinin korunduğunu iddia ediyor ve bunu sağlamak için adımlar attılar.
Müşterilerimiz tarafından sağlanan herhangi bir bilgi asla herhangi bir üçüncü tarafa aktarılmayacak, satılmayacak veya açıklanmayacaktır.