Sepetim 0
Eğer seks hayatınızı iyileştirmek istiyorsanız, o zaman Jenerik Levitrayı sipariş edin!

Eğer seks hayatınızı iyileştirmek istiyorsanız, o zaman Jenerik Levitrayı sipariş edin!

Güç için yüksek kaliteli tabletler mi arıyorsunuz? Orijinal bir Levitra ürününün güçlü bir etkin bileşeni olan Vardenafil ile hazırlanan Levitra Jenerik hakkında daha fazla bilgi edinin.

Levitra Jenerik tarafından sağlanan etki,cinsel etkinlik için orijinal Levitra hapının etkisiyle aynıdır. Etkili ilacı aldıktan 25-30 dakika sonra güçlü bir geliştirme gerçekleşir. Elde edilen ereksiyon 8 ila 12 saat arasında sürebilir. Sağlığınızın bu tür bir etkinlik için yeterince güçlü olduğu durumlarda, cinsel performans belirgin şekilde artacaktır. Vardenafilin etkin bir bileşeni oldukça uyumlu olarak bilinir. Bağımsız tıbbi araştırmalar, yan etkilerin nadiren meydana geldiğini ve ciddi sonuçlara yol açmadığını kanıtladı.

Etkin madde: Vardenafil

 • Teslimat 4-9 gün
 • Ödeme yöntemleri
2012.02TL üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat

Levitra Jenerik

Açıklamalar

Jenerik Levitra: genel bilgiler

Levitra Jenerik, etkin bileşeninin 20 mg konsantrasyonuna sahip bir hap şeklinde satın alınabilir. Bu, aşılmaması gereken maksimum bir dozdur. Daha azına ihtiyacınız varsa, tableti kolayca bölebilir veya dörde bölebilirsiniz.

Levitranın çalışmaya başlaması için gereken süre yaklaşık 25-60 dakikadır. Bu yüzden cinsel aktiviteden bir saat önce hapı alın. Cinsel performans uzun bir süre sürecek - 8 ila 12 saat arasında.

Genel Etki

Levitranın hem jenerik hem de orijinal versiyonunun benzer etkin bileşen içerdiğini dikkate alın. Levitra Jeneriğin orijinal markayla aynı etkiyi sağlaması şaşırtıcı değil. Etkinliği, uzun süreli ereksiyon sağlayan ve bozulmasını durduran PDE-5 inhibitörü Vardenafil ile sağlanır.

Kontrendikasyonlar

Eğer listelenen ön koşullar size uygundursa, o zaman Levitrayı kullanmayınız.

 • Diğer cinsel etki artırıcılar alıyorsanız;
 • Levitra için kontrendike olan ilaçlar alıyorsanız;
 • Kalp damar hastalıklarınız, düşük tansiyonunuz veya sağlığınız için tehlikeli olabilecek diğer sağlık sorunlarınız varsa.

Olası yan etkiler

Diğer ilaçlar gibi Levitra Jeneriğin de yan etkileri olabilir, ancak genel olarak jenerik ilaçlar oldukça uyumlu ürünlerdir. Organizmanın etkin bir bileşene karşı yüksek duyarlılığı durumunda istenmeyen etkiler meydana gelir. Neyse ki yan etkilerin çoğu tehlikeli değildir ve kısa sürede kendiliğinden geçer. Eğer siz, uzun süreli bir yan etki gözlemlerseniz, doktorunuza danışınız.

Genel yan etkiler şunlardır:

 • Baş ağrısı;
 • Yüz kızarıklığı;
 • Burunda sertlik;
 • Hazımsızlık

Eğer siz N.O. bağışlar ile hap alıyorsanız, Nitrat içeren haplar veya tedavi için, ana tedavi kursunuzu bitirene kadar Levitra almaktan kaçınmalısınız.

Farklı enzimlerle etkileşim, belirli istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Bazı meyvelerle (greyfurt gibi) veya yiyeceklerle (yüksek oranda yağ içeren) etkileşim de mümkündür.

Levitra Jeneriğin en yaygın yan etkisi hafif baş ağrısıdır. Ancak çoğunlukla hastalar Levitrayı çok iyi tolere eder ve yüzde 99'unda istenen etkiyi elde eder Yan etkiler, varsa bile kısa sürelidir.

Jenerik ürünün etkilerinin orijinal Levitra ile benzer olması önemlidir.

Levitra Jenerik Referanslar

 • Y
  Yücel
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürün harika. Bu benim için iyi çalışıyor!

 • M
  Mahmut
  Doğrulanmış yorum

  Vay canına..... bunun gibi bir çok ürün denedik. Bazen diğerlerinde olmayan bir bileşen olabilir. Bu hap şaşırtıyot. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

 • İ
  İsmet
  Doğrulanmış yorum

  Hiç bir şey beğenmedim! Sadece daha fazla güce ihtiyacım var lol.

 • E
  Ezgi
  Doğrulanmış yorum

  Böylece, ben ilk defa bir performans arttırıcı deniyorum, bir tane aldığımda yaklaşık 4 saat sonrasına kadar hiçbir şey hissetmedim ve rastgele heyecanlandım. Neyse ki kocam gibi bende evdeydim, ve ne kadar iyi çalıştığına ve kendi performansıma şaşırdım. Tekrar sipariş vereceğim.

 • S
  Süleyman
  Doğrulanmış yorum

  Ben siparişimi dün teslim tarihinden önce aldım. Bu sabah ilk uyandığımda ilk hapı aldım. Etkisi yaklaşık 2-3 saat sürdü ama etkilerini hissetmeye başladım. Şimdi bu geceyi sabırsızlıkla bekliyorum!!

 • F
  Fatih
  Doğrulanmış yorum

  Bu hap Müthiş. Karımı ve kendimi mutlu edebildim. Onları tekrar almak için sabırsızlanıyoruz teşekkür ederim.

 • S
  Sergen
  Doğrulanmış yorum

  Para için büyük bir değer.

 • H
  Hakan
  Doğrulanmış yorum

  Dürüst olmak gerekirse işe yaramasına çok şaşırdım. Diğerleri gibi, bana neredeyse kafein baş ağrısı gibi çok hafif bir baş ağrısı verdi, ancak amaçlanan amaç için çok etkiliydi.

 • Y
  Yasin
  Doğrulanmış yorum

  Harika bir hap. Hemen çalışıyor ve tüm gün/gece sürer. Dayanıklılığı arttırır ve yan etkisi yoktur.

 • M
  Murat
  Doğrulanmış yorum

  Ben düşünüyorum ki, bu tür ürünler için yeni tercihim bu olabilir. Uzun ömürlü, baş ağrısı yok, mide ekşimesi yok. İyi bir fiyat için amaçlananı yapıyor.

 • G
  Gündüz
  Doğrulanmış yorum

  Erkek performans enerji ürünü için bulabildiğim en iyi ürün! İlk kez denediğinde ve açıldığında, gerçekten kaya gibi sert oluyorsun ve bitirdikten sonra hala kaya gibi sertsin! Bu ürün beni saatlerce çalıştırdı ve benim için bir ilkti. Ben bunu öneriyorum!

 • A
  Ali
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürün çalışıyor. Baş ağrısı yok, denediğim diğer haplarda olduğu gibi yan etkisi yok. Beni yaklaşık 3 gün boyunca gitmeye işe hazır tuttu. Bana tekrar 20'li yaşlarımdaymışım gibi hissettiriyor ve bu, diyabet ve yüksek tansiyonu olan 49 yaşındaki biri için bir şeyler söylüyor. Bu artık benim en iyi geliştiricim.

 • O
  Osman
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürün harika çalışıyor, ereksiyonumu güçlendirecek bir şey istiyordum ve buldum, bu ürün harika çalıştı ve kusursuz performans göstermemi sağladı. Burada büyük bir güven güçlendirici var. Yakında daha fazla satın alacağım!

 • F
  Fehmi
  Doğrulanmış yorum

  Ben bunları denedim ve hoş bir şekilde şaşırdım!! Bu haplar Fantastik 1 hap, kullandığımda neredeyse 2 gün performans gösterdi. “Bölgeme” libido ve kan akışını arttırdı. Benim için denediğim bazı ilaçlardan daha iyi çalışıyor!!!