Sepetim 0

Propecia jenerik incelemeleri ve referansları

 • Y
  Yılmaz
  Doğrulanmış yorum

  Bunu birkaç aydır kullanıyorum. 60 gün sonra hafif sonuçlar görmeye başladım, 90 gün sonra daha iyi sonuçlar ve o zamandan beri sürekli büyüme görmeye başladı. Bundan önce başka bir saç takviyesi denemedim, bu yüzden karşılaştıracak hiçbir şeyim yok ama kesinlikle benim için çalışıyor, bu yüzden başka bir şey denemeye gerek yok.

 • İ
  İzmir
  Doğrulanmış yorum

  İnanması güç ama bir ay içinde saç dökülmemi %100 durdurdu. İnceliyorsanız, bunu en kısa sürede satin alın.

 • T
  Timur
  Doğrulanmış yorum

  Ben çok mutluyum!!! Bu ürün sihirli formülü ile saçlarımı yeniden canlandırdı! Daha önce sahip olduğumu bilmediğim yerlerde saçlarım var! Alnım gibi! Ve işaret parmağım! (Sadece soldaki)

 • T
  Taner
  Doğrulanmış yorum

  Sabırsızca harika sonuçları bekliyorum

 • F
  Faruk
  Doğrulanmış yorum

  Bu ürünü saç büyümesi ve kalınlığı için kullanıyorum. Ürünü yeni başlattım ve 30 günlük bir tedarikim var. Kalınlığında olumlu değişiklikler görmeye başladığım için ürüne devam etmek istiyorum.

 • F
  Ferit
  Doğrulanmış yorum

  Ürün söz verildiği gibi geldi. Hemen saç yolculuğuma başlayabildim.

 • O
  Onur
  Doğrulanmış yorum

  Ben bu ürünü üç aydır kullanıyorum. Sonuçlarını gördüğümü dürüstçe söyleyebilirim. Saçlarım daha kalın ve doğal oldu, saç dökülmesi günde 100'den az, aslında bundan çok daha az. Saç köklerinin yavaş büyüdüğünü unutmayın, bir mucize beklemeyin, ancak günlük kullanımda yardımcı olacaktır.

 • Ö
  Özgür
  Doğrulanmış yorum

  Yaşadığım saç dökülmem tamamen durdu ve aslında başımın tepesinde biraz saç çıkardım. İlacı tavsiye ettiğim her bir kişide en azından saç dökülmesi durmuştur. Ben tam bir alaycıyım ve bunu harika bir narkotik olarak görüyorum. Bir kez almaya başladığınızda (ve hayatınızın geri kalanında almaya devam ederseniz- hey, bu bilim, adamım) o andan itibaren sahip olduğunuz tüm saçı tutacaksınız.

 • M
  Mahmut
  Doğrulanmış yorum

  Ben saçları seyrelmiş 38 yaşında bir erkek olduğum için birçok saç uzatma ürünü kullandım. Propesia'dan şimdiye kadar memnunum, ancak sadece birkaç gün oldu, daha az saç dökülmesi gördüm. Tekrar sipariş vereceğim ve ilerlememi güncelleyeceğim.

Yeni yorum

İnternet sitesi
Teslimat
Fiyat/Performans
Öneri
4.83
16 Yorumlar
5 yıldız:
(16)
4 yıldız:
(0)
3 yıldız:
(0)
2 yıldız:
(0)
1 yıldız:
(0)