Sepetim 0

Viagra jeneriğin incelemeler ve referanslar

 • B
  Behlül
  Doğrulanmış yorum

  Livitra ile birleşen kapsülün cinsel deneyimimi daha da iyi hale getirdiğini söylemeliyim. Diğer hapın etkisi geçmese de ertesi gün kendimi çok daha ağır hissediyorum.

 • A
  Alper
  Doğrulanmış yorum

  Açıklandığı gibi çalışıyor! İki haftalık kullanımda değişiklikler fark ettim. Eşim de bende ki değişiklikleri fark etti :) Yaşam ve özgüven konusunda biraz desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum!

 • R
  Rafet
  Doğrulanmış yorum

  Bunu bazen kullanın. Gerçekten iyi etki veriyor, karım mutlu! Ereksiyon çok güçlü ve uzun ve benim için kesinlikle hiçbir yan etkisi yok.

 • M
  Mustafa
  Doğrulanmış yorum

  Bu sadece çalışıyor. Hiç bunun kadar ek bir çalışmam olmadı. Çok denedim ve çoğu bir bardak su içmek gibi. Bu işe yarıyor ve iyi çalışıyor. Gerçekten yapacağını söylediği şeyi yapıyor.

 • K
  Kenan
  Doğrulanmış yorum

  Vay be, bunun işe yarayacağını hiç düşünmemişti. Biraz daha yaşlıyım çünkü utanmaktan korktum, artık yok, bu şeyler gerçekten harika çalışıyor, bir kedi onu çizemez lol.

 • A
  Alişan
  Doğrulanmış yorum

  İlk aldığımda başım ağrıyordu ama çok çabuk geçti. Etkilerini o gün sonra hissettim ve kendimi tekrar genç biri gibi hissettim. Nişanlım sonuçlardan benden daha mutluydu muhtemelen. Gelecekte kullanacam.

 • A
  Arif
  Doğrulanmış yorum

  Şüpheleniyordum, ancak devam ettim ve sipariş verdim. Yaptığım için çok mutluyum ve eşim de öyle. Yine 20'li yaşlarımızdaymışız gibi yapıyoruz. Neredeyse 47 yaşındayım ve prostat sorunlarım var. Eh artık bunun önemi kalmadı.

 • A
  Adnan
  Doğrulanmış yorum

  Ben bu üründen ÇOK etkilendim. Bu çalışıyor, ben diğer birkaç olumlu sonuçlara sahip olduğunu iddia eden ürün de denedim, ancak sonuç olmadı. Sadece bir kez kullandım, ve işe yaradı. Saat 10:00 civarında ihtiyaç duyma niyetiyle akşam 8:00 civarında aldım. Bu olmadı. İkimiz de çok yorgunduk, bu yüzden hiçbir şey olmadı. Etki, bütün gece güçlü bir sertlikle birkaç kez hissedildi. Sabah 6:00'da çok iyi çalıştı.

 • S
  Süleyman
  Doğrulanmış yorum

  Bu, şimdiye kadar denediğim ilk ürün ve size işe yaradığını söylemek için buradayım! Uzun bir zaman! Zavallı karım, bunu sipariş ettiğimde neyin içinde olduğunu bilmiyordu. Yıllardır sahip olduğumdan daha uzun süre daha fazla kaldım. Hatta ertesi sabah da çalışıyordu. Saat 2 civarında bir tane aldım ve saat 9 civarında oyun başladı. Bunu ekstra yardım arayan herkese tavsiye ediyorum.

Yeni yorum

İnternet sitesi
Teslimat
Fiyat/Performans
Öneri
4.95
25 Yorumlar
5 yıldız:
(25)
4 yıldız:
(0)
3 yıldız:
(0)
2 yıldız:
(0)
1 yıldız:
(0)